تتراپایش
تحقیقات ، نوآوری ، بهینه سازی و توسعه فن آوری اطلاعات

۱۰ دلیل برای استفاده از ربات تلگرام در کسب و کار

در دنیای کسب و کار امروز که زمان، حرف اول رو میزنه و مشتری ها خیلی خیلی عجول شدن و دوست دارن در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواهشون برسن چه کار باید کرد ؟!!
خیلی از کسب و کارها هستند که هنوز بصورت سنتی اداره میشن، باید تغییر اساسی توی نحوه اداره و هزینه ها شون ( اعم از نیروی انسانی ) داشته باشن تا بتونن توی این بازار پر از رقابت دوام بیارن و کار کنن، یا یک نوآوری و خلاقیت توی کارشون ایجاد کنن تا مشتری احساس کنه بهش احترام گذاشته میشه و قدر زمانی که میذاره تا محصول ما رو خریداری کنه میدونیم و بهش احترام می ذاریم.
حالا شما فرض کنید که با وجود این رقابت ها، نیروی انسانی که مسئول فروش یا جوابگویی هستش در محل کار خودش نباشه یا با مشتری بد صحبت کنه، نتونه جواب درستی به مشتری بده یا حتی تلفن ها مشغول باشن و شما امکان اضافه کردن نفر جدید و خط جدید رو نداشته باشید و از همه مهمتر اینه که: « آیا شما میدونید چه زمانی مشتری به محصول شما احتیاج پیدا میکنه که در دسترس باشید و جوابش رو بدید؟؟!! مسلما نه …! »
پس چاره ای نداریم جز اینکه کسب و کارمون رو از حالت سنتی به مدرن ارتقاء بدیم؛ حالا یا با استفاده از وب سایت ( که همیشه و در هر زمانی کرکره کسب و کارمون بالاست )، یا با استفاده از شبکه های اجتماعی و….
که در استفاده از شبکه های اجتماعی ( بخصوص تلگرام ) از قابلیت این شبکه مثل طراحی ربات تلگرام در کسب و کارمون میتونیم استفاده کنیم و از این طریق احساس خوبی رو هم به مشتری هامون منتقل کنیم.
داشتن یک سامانه هوشمند در تلگرام منوط به طراحی ربات تلگرامی قوی است؛ اگر که می خوایم در ۲۴ ساعت از ۷ روز هفته به مشتری های خودمون خدمات ارائه بدیم یا به دنبال توسعه دادن کسب و کارمون هستیم، باید یک ربات تلگرامی داینامیک داشته باشم .

۱۰ دلیل برای داشتن ربات تلگرام :

۱ – صرفه جویی در زمان؛
۲ – پایین آوردن هزینه ها و افزایش بهره وری؛
۳ – بهینه سازی ارائه خدمات به مشتریان؛
۵ – نظر سنجی از مشتریان بصورت خودکار؛
۶ – تحلیل رفتار مشتری؛
۷ – تبلیغ در گروه ها و کانال های محبوب بصورت خودکار؛
۸ – پاسخ گویی به پرسش های کاربران بصورت ۲۴ ساعته؛
۹ – درک سلیقه و نیاز مشتری؛
۱۰ – ارائه پیشنهاد مورد پسند مشتریان.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.