تتراپایش
تحقیقات ، نوآوری ، بهینه سازی و توسعه فن آوری اطلاعات

خرید بک لینک

آیا خرید بک لینک کار درستی است؟ در هنگام خرید به کلینک به چه نکاتی توجه کنیم؟

خرید بک لینک ارزان

خرید بک لینک

خرید بک لینک قوی امروزه یکی از دغدغه اصلی صاحبان سایت است. خرید بک لینک اولین و مهمترین گزینه در سئو خارجی یا off page seo می باشد. خرید بک لینک (Backlink) و همچنین عباراتی مانند: بک لینک رایگان قوی، خرید بک لینک، خرید بک لینک ارزان، رپورتاژ آگهی، خرید بک لینک قوی، خرید بک لینک طبیعی، فروش بک لینک، بک لینک رایگان، خرید بک لینک دائمی، خرید بک لینک با کیفیت، ساخت بک لینک و بسیاری موارد دیگر در حوزه بک لینک و سئو سایت زیاد به گوش شما می‌رسد.

 

درباره خرید بک لینک چه چیزی جستجو می‌شود؟

 • خرید بک لینک تضمینی
 • خرید بک لینک رایگان
 • خرید بک لینک طبیعی
 • خرید بک لینک انبوه
 • خرید بک لینک فالو
 • خرید بک لینک پارسا بلاگ
 • اموزش خرید بک لینک
 • خرید بک لینک تخصصی
 • بک لینک ارزان
جدول دسترسی سریع به جواب سوالات خرید بک لینک، کلیک کنید
بک لینک چیست؟ خرید بک لینک دائمی
تاثیر خرید بک لینک بر روی سئو سایت چگونه بک لینک رایگان بگیریم ؟
خرید بک لینک ارزان قیمت معرفی ۱۰ دامنه که می‌توانید به رایگان بک لینک دریافت نمایید
رپورتاژ آگهی چیست؟ نکات مهم برای خرید بک لینک
جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خرید بک لینک با شماره ۰۹۱۶۴۹۴۷۷۵۱ تماس حاصل فرمایید.

 

🔹خرید بک لینک بر روی سئو سایت چه تاثیری دارد؟

 

آیا خرید بک لینک کار درستیخرید بک لینک خرید بک لینک خرید بک لینک قوی خرید بک لینک ارزان فروش بک لینک خرید بک لینک بهینه سازی است؟ اگر قصد خرید بک لینک را داریم به چه فاکتورهایی باید توجه نماییم؟ آیا خرید بک لینک به تنهایی می‌تواند سئو سایت را تضمین نماید؟ آیا خرید بک لینک ارزان توصیه می‌شود؟ میزان تاثیرگذاری رپورتاژ آگهی بر روی سئو سایت به چه صورت است؟ بک لینک هرمی چیست؟ آیا خرید بک لینک انبوه توصیه می‌شود؟ خرید بک لینک تضمینی برای سئو سایت دارد؟ و بسیاری سوالات مشابه که قبل از خرید بک لینک باید جواب تمام آن ها را بدانید تا بهترین تصمیم را بگیرید. خرید بک لینک قوی به چه میزان در سئو سایت تاثیر گذار است؟ بهتر است اولین تجربه دریافت بک لینک سایت شما بک لینک قوی باشد.

 

🔹خرید بک لینک ارزان

بسیاری از افراد اقدام به فروش بک لینک می کنند. خرید بک لینک خوب است اما باید شرایط خاص خود را داشته باشد. خرید بک لینک ارزان، اگر شما نیز می‌خواهید جواب تمام سوالات بالا را بدانید پس با ما تا انتهای مقاله خرید بک لینک همراه باشید. اگر قصد خرید بک لینک را دارید به شما توصیه می‌کنم حتی یک خط از این مقاله را هم از دست ندهید، چون در این مقاله تمام نکات در حوزه خرید بک لینک پاسخ داده شده است و شما می‌توانید با علم کامل اقدام به خرید بک لینک نمایید. در صورتی که می خواهید برای سایت خود بک لینک با کیفیت خریداری نمایید. توصیه های ما را گوش دهید.

 

خرید بک لینک ارزان فروش تخصصی بک لینک خرید ارزان بک لینک ارزان خرید بک لینک اینترنتی خرید بک لینک با کیفیت سئو خرید بک لینک خرید بک لینک دائمی

🔹 بک لینک چیست؟

قبل از هر چیز شما را با بک لینک آشنا می کنیم. سوال بسیاری از افراد این است بک لینک چیست و بک لینک چه تاثیری در سئو سایت دارد؟ بک لینک (Backlink) یا همان لینک بیلدینگ (Link Building) در واقع همان لینک هایی است که از سایت های دیگر به سایت شما داده می‌شود. می‌توان گفت بک لینک از مهمترین و با ارزش ترین کارها در سئو خارجی یا سئو خاموش (off page seo) می باشد. بنابراین عملیات بک لینک سازی را پس از تولید محتوا جدی بگیرید.

تعداد بازدیدکنندگان سایت شما که از طریق بک لینک وارد سایت شما می‌شوند، رابطه مستقیم با میزان اعتبار سایت شما دارد. در دنیای واقعی معرفی افراد به یکدیگر همان بک لینک در دنیای اینترنت است. بنابراین بک لینک یعنی میزان اعتباری که سایر سایت ها به سایت شما می دهند. اما این موضوع در حوزه بک لینک بسیار مهم است که چه کسی و در چه موقعیتی به شما بک لینک می دهد. با ما همراه باشید تا شما را در حوزه خرید بک لینک راهنمایی کنیم.

 

در هنگام خرید بک لینک به نکات زیر توجه نمایید:

به طور کلی دو نوع بک لینک وجود دارد:

۱- بک لینک فالو (Follow Links)

۲- بک لینک نو فالو (Nofollow Links)

بک لینک های قوی نوفالو از زمانی به وجود آمد که افرادی سود جو شروع به ساختن بک لینک های اسپم نمودند. زمانی که مدیران سایت با چنین مشکلاتی یعنی بک لینک اسپم روبرو شدند، گوگل بحث بک لینک های نوفالو رو مطرح نمود.

در بک لینک فالو سایت مبدا با تایید به سایت مقصد لینک می‌دهد، اما بک لینک نوفالو سایت مبدا سایت مقصد را معرفی می‌نماید اما آن را تایید نمی‌کند. به زبان ساده تر بک لینک فالو از اعتبار سایت مبدا به سایت مقصد داده می شود. اما بک لینک نوفالو چنین اتفاقی نمی افتد و تنها به سایت ورودی اضافه می شود. شاید برایتان سوال باشد که چرا وقتی بک لینک نوفالو اعتباری برای شما نمی آورد از آن استفاده کنیم و برای آن هزینه کنیم؟ پاسخ روشن است. جهت دریافت ترافیک همچنین زمانی که سایتی همانند ویکی پدیا با آن همه قدرت و اسم و رسم به شما بک لینک بدهد دیگر اهمیتی ندارد که بک لینک فالو است یا نوفالو. بنابراین اولین موضوع در بحث خرید بک لینک قدرت دامنه(در اصطلاح تخصصی آن ماز رنک دامنه) بسیار اهمیت دارد.

 

🔹 رپورتاژ آگهی چیست؟

بک لینک دائمی خرید بک لینک به سایت قیمت خرید بک لینک به سایت خود بک لینک ارزان خرید بک لینک طبیعی خرید بک لینک تضمینی بک لینک قوی خرید بک لینک انبوه خرید بک لینک فالو

شاید بهترین راه برای خرید بک لینک، رپورتاژ آگهی باشد. بسیاری از سایت ها با دریافت هزینه ای حاضر می‌شوند پست هایی از شما را که در آن می‌توانید با استفاده از کلمه کلیدی برای سایت خود لینک دریافت نمایید را در سایتشان انتشار دهند.

رپورتاژ آگهی مناسب ترین راه خرید بک لینک است زیرا شما می‌توانید نوشته ها و پست های خود را که در حوزه فعالیت سایت شما است را در سایت مبدا قرار دهید و با انکر تسکت دلخواهتان لینک دریافت نمایید. و می‌توانید اطمینان حاصل نمایید که پست شما به طور دائم در سایت به اشتراک گذاشته می‌شود.

برخی سایت ها بک لینک رایگان ارائه می‌دهند و بدون دریافت هزینه ای برای شما لینک می‌گذارند، مانند: بک لینک وبلاگی یا ساخت بک لینک در انجمن ها و موارد این چنین که به شما اجازه ساخت بک لینک را می‌دهند.

بنابراین بهترین راه خرید بک لینک استفاده از رپورتاژ آگهی می‌باشد، زیرا مطلب منتشر شده کاملا مرتبط با کلید واژه می‌باشد. بنابراین شما یکی از مهمترین موارد موثر در خرید بک لینک یعنی مرتبط بودن مطالب را رعایت نموده‌اید.

 

🔹 نکات مهم خرید بک لینک 

نکات مهم خرید بک لینک بک لینک تولید محتوا ارزان بک لینک رایگان قوی بک لینک یعنی چی خرید بک لینک رایگان دامنه کام ارزان p30download آموزش سئو خرید بک لینک پارسا بلاگ خرید لینک خرید بک لینک قیمت خرید بک لینک برای سایت بک لینک رایگان

 

برای ساخت بک لینک و یا خرید بک لینک باید به چند سوال مهم جواب دهید بعد از آن شما می‌توانید برای سایت خود بک لینک تهیه نمایید(یا به صورت خرید بک لینک و یا ساخت بک لینک توسط خودتان):

 

 

🔗 آیا سایتی که به شما بک لینک می‌دهد در حوزه کسب و کار شما فعالیت دارد؟

 

🔗 آیا سایتی که به شما لینک بیلدینگ می‌دهد پیج رنک (Page Rank) مناسبی دارد؟(باید پیج رنک سایتی که به شما لینک می‌دهد از سایت شما بیشتر باشد).

 

🔗 سایت به شما بک لینک فالو می‌دهد یا بک لینک نوفالو؟ (شما باید از هر دو نوع بک لینک فالو و بک لینک نوفالو به صورت ۷۰ به ۳۰ استفاده نمایید یعنی ۷۰ درصد لینک های وارد شده به سایت شما باید نوفالو و ۳۰ درصد بک لینک ها فالو باشد. زیرا گوگل می‌داند که تعداد سایت هایی که لینک نو فالو می‌دهند از تعداد سایت هایی که لینک فالو میدهند بیشتر است).

 

🔗 چه تعداد بک لینک از صفحه خارج شده است؟(در هنگام خرید بک لینک دقت کنید و ببینید که چه تعداد بک لینک از یک صفحه سایت خارج می‌شود. هر چه تعداد لینک هایی که از یک صفحه سایت خارج می‌شود بیشتر باشد، در واقع اعتبار کمتری نصیب سایت شما می‌شود و صفحه مورد نظر در واقع اعتبار خود را بین لینک ها تقسیم می‌نماید. به یاد داشته باشید که لینک هایی که در اول صفحه داده می‌شود، اعتبار بیشتری نسبت به لینک های پایین تر دارد).

🔗 آیا مدیر سایت به شما بک لینک دائمی می‌دهد؟(اگر قصد خرید بک لینک دائمی را دارید حتما به مدیر سایت اعلام نمایید که بک لینک شما هیچ وقت پاک نمی‌شود و به صورت دائمی بر روی سایت قرار دارد زیرا همانطور که با لینک بیلدینگ اعتبار سایت شما افزایش می‌یابد با حذف شدن بک لینک از اعتبار سایت شما نیز کم می‌شود).

 

🔗 دامنه و آی پی سایت از کدام کشور است؟(سعی کنید در هنگام ساخت بک لینک از کشورهای مختلف با آی پی و دامنه های متنوع لینک دریافت نمایید).

 

🔗 نکته مهم دیگر که باید در خرید بک لینک به آن توجه نمایید این است که: از هر صفحه از یک دامنه فقط یک بک لینک دریافت نمایید و اگر بیش از یک بک لینک دریافت کنید، بقیه بک لینک ها بی اعتبار می‌شود و فقط همان بک لینک اول برای گوگل اهمیت دارد.

 🔗 دقت کنید هنگام خرید بک لینک به یک باره بک لینک های قوی چه با کیفیت عالی و چه بی کیفیت، به سایت خود وارد نکنید و حتما خرید بک لینک را اصولی و طبق روال انجام دهید.

 

خرید بک لینک دائمی

خرید بک لینک دائمی خرید بک لینک تخصصی فروش بک لینک قوی خرید بک لینگ خرید رپورتاژ ارزان ورودی گوگل تضمینی سئو رپورتاژ آگهی ارزان بک لینک دائمی رایگان

🌟🌟🌟 بعد از پاسخگویی به تمام سوالات بالا شما می‌توانید با خیال آسوده بک لینک خود را در آن سایت قرار دهید.(به صورت خرید بک لینک لینک دریافت نمایید و یا خودتان بک لینک طبیعی بسازید).🌟🌟🌟

 

🔹 خرید بک لینک

شما قبل از خرید بک لینک باید تمام سوالات بالا را از مدیر سایت بپرسید تا مطمئن شوید و بتوانید از یک سایت معتبر لینک های با کیفیتی دریافت نمایید و این موضوع به میزان قابل توجها در سئو سایت شما تاثیر گذار خواهد بود. اگر جواب سوالات بالا رضایت شما را جذب نمود پس توصیه من این است که خرید بک لینک را انجام دهد.

 

💡 نکته مهم درباره خرید بک لینک: خرید بک لینک قوی یکی از فاکتورهایی است که باید در سئو سایت حتما رعایت شود.💡

 

اما سوال اصلی اینجاست که: از کجا خرید بک لینک را انجام دهید؟

 

سئو سایت خرید بک لینک خارجی خرید بک لینک چیست بک لینک دانشگاهی بک لینک های قوی آموزش گوگل آنالیتیکس فارسی بک لینک پی بی ان موتور جستجوی گوگل فارسی بک لینک هرمی بک لینک قوی رایگان لینک یعنی چه

🔹 چگونه بک لینک رایگان بگیریم ؟

اگر شما قصد دارید به جای خرید بک لینک خودتان دست به کار ساخت بک لینک بزنید، یک توصیه مهم برای شمایی که همیشه دنبال بهترین ها بودید دارم؛ حتماً حتما ماز رنک (Moz Rank) و اسپم اسکور (Spam Score) سایتی که می‌خواهید از آن بک لینک دریافت نمایید را با استفاده از ابزار ماز چک کنید و بهترین بک لینک ها را وارد سایت خود نمایید.

 

چند پیشنهاد برای ساخت و یا خرید بک لینک:

 • ساخت و یا خرید بک لینک وبلاگی
 • ساخت و یا خرید بک لینک در انجمن ها
 • ساخت و یا خرید بک لینک در ویکی پدیا
 • ساخت و یا خرید بک لینک به کمک تصاویر
 • ساخت و یا خرید بک لینک به کمک رپورتاژ آگهی
 • ساخت و یا خرید بک لینک در شبکه های اجتماعی
 • ساخت و یا خرید بک لینک با استفاده از کامنت گذاشتن
 • ساخت و یا خرید بک لینک در سایت های دانلود و آپلود صدا

این ۸ مورد فقط بخشی از روش های لینک سازی می‌باشد. همیشه به یاد داشته باشید که در روش های لینک سازی و همچنین دامنه هایی که لینک از آن ها دریافت می‌نمایید تنوع داشته باشید و فقط بر روی یک مورد کار نکنید.

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد خرید بک لینک در فضای وب خوانده می‌شود بیشتر در موارد زیر می‌باشد:

 • خرید رپورتاژ
 • بک لینک هرمی
 • فروش بک لینک
 • خرید بک لینک فالو
 • خرید بک لینک قوی
 • خرید بک لینک انبوه
 • خرید بک لینک رایگان
 • خرید بک لینک دائمی
 • خرید بک لینک طبیعی
 • خرید بک لینک پزشکی
 • خرید بک لینک

 

🔹 لیست سایت های بک لینک رایگان:

 

http://forum.p30download.com
http://forum.hammihan.com
https://www.youtube.com
http://www.loxblog.com
https://www.tumblr.com
https://fa.wikipedia.org
http://www.blogfa.com
https://www.flickr.com

🔊 کلام آخر درباره خرید بک لینک 🔊

همیشه این را به خاطر بسپارید به هر قیمتی از یک سایت لینک نگیرید و مراقب بک لینک های اسپم باشید. به بک لینک های خود سر بزنید و اطمینان حاصل کنید صاحب سایت بک لینک های شما را پاک نکرده باشد.

امیدوارم بعد از مطالعه ی این مقاله با دید باز و بهتری خرید بک لینک خود را انجام دهید. اگر سوالی در مورد خرید بک لینک داشتید یا تجربه خرید بک لینک برای سایت خود را داشتید حتما با ما به اشتراک بگذارید.

 

۸۰%
Awesome
 • Design
 1. مهتاب می گوید

  سلام خدمت شما؛
  دو تا سوال داشتم:
  ۱ – سایت من دامنه دات کام هست و سرورم توی کاناداس و زبان سایت فارسی هستش، آیا فرقی می کنه از کجا بک لینک بگیرم؟
  ۲ – آیا بک لینک هایی که از دامنه gov یا edu می گیریم برای ما مفید هستش؟

  1. احسان طهماسبی می گوید

   مهتاب عزیز سلام .
   در جواب سوال اولت بگم که :
   بستگی داره به اینکه میخواید در جستجوی گوگل ایران رتبه کسب کنید و یا کانادا . اگر مخاطبین شما ایرانی هستند بهتر است از دامنه های ایرانی لینک دریافت نمایید . اما به یاد داشته باشید که تنوع در دامنه های دریافتی لینک بسیار بسیار مهم است .
   در جواب سوال دومت هم باید بگم :
   شما هر یک لینکی که از سایت های edu (سایت های دانشگاهی) دریافت می کنید صد برابر با ارزش تر از بک لینک های com , … است . همچنین بک لینکی که از gov دریافت می نمایید بسیار با ارزش تر از دامنه ی edu می باشد .

 2. محمد ظهیری می گوید

  سلام و عرض ادب.
  از کجا میتونم بفهمم بک لینکی هایی که خریداری کردم، به چه میزان روی سایتم تأثیر مثبت گذاشته؟ مثلاً بعد از گذشت یک تا سه ماه.

  1. احسان طهماسبی می گوید

   محمد عزیز سلام
   شما می توانید ورودی بک لینک رو از گوگل آنالیتیکس ببینید و چک کنید که کدام دامنه برای سایت شما بیشترین ورودی را به همراه داشته . و حتما قدرت دامنه و قدرت صفحه ای که به شما لینک داده رو بررسی کنید .

 3. متخصص سئو می گوید

  مرسی مطالبت آموزنده بود .
  من شخصل بک لینک هرمی رو ترجیح میدم چون گوگل به سختی میتونه تشخیص بده که بک لینک ها خریداری شده یا خودمون اون ها رو ساختیم

  1. احسان طهماسبی می گوید

   خوشحالم که مطلب خرید بک لینک برای شما دوست عزیز مفید بود .
   بله بهترین راه برای گم کردن رد پا ساختن بک لینک به صورت هرمی و چوپان دروغگو هست .
   برای دوستانی که نمیدونن بک لینک هرمی چیه باید بگم : بک لینک هرمی یعنی ما یک سایت اصلی برای لینک گرفتن می سازیم و n تا سایت به سایت اصلی لینک میدن و هم زمان n تا سایت دیگه به سایت های رده دوم و دوباره n تا سایت دیگه به سایت رده سوم لینک میدن و این روند رو اینقدر ادامه میدیم که گوگل رو گیج کنیم و گوگل هیچ وقت نمیفهمه که بک لینک ها رو خود ما ساختیم .

 4. […] حساب گوگل جهت آنالیز سایت خود هستید؟ آیا سایت شما هم به بک لینک نیاز دارد؟ تا به حال از خودتان پرسیده اید سایت شما […]

 5. طراحی اپلیکیشن می گوید

  سلام خسته نباشید. سوالی داشتم آیا خرید بک لینک به رتبه ی سایت صدمه وارد نمیکند؟

  1. احسان طهماسبی می گوید

   دوست عزیز سلام .
   سوالی که پرسیدید بستگی داره به انتخاب دامنه ی شما ، اینکه شما بک لینک خودتون رو از کجا دریافت کردید میتونه رتبه سایت شما رو بهتر یا بدتر کنه و حتی در شرایط خاصی میتونه موجب دریافت پنالتی از طرف گوگل بشه . بنابراین بی گدار به آب نزنید ، و حتما کار رو به دست کسی بسپارید که تجربه کافی در این زمینه رو داشته باشه .

 6. […] خرید بک لینک […]

 7. شرط بندی می گوید

  الگوریتم های گوگل خیلی تغییر کرده و بک لینک ها ارزششون کم تر شده هرچند هنوز هم از ارکان اصلی هستند

  1. احسان طهماسبی می گوید

   الگوریتم گوگل تغییر کرده. کاملا درسته. اما گوگل هیچ وقت نمیتونه بک لینک رو نادیده بگیره چون یکی از مهمترین ارکان سئو است. زیرا بک لینک یعنی اعتبار دادن یک سایت به سایت دیگر. یعنی معرفی یک سایت یک شخص یک کسب و کار به کاربران. اتفاقا اگر بک لینک به درستی استفاده شود تاثیر بسزایی در سئو سایت دارد.
   تغییرات الگوریتم گوگل برای بهتر شدن وضعیت بک لینک هاست یعنی الگوریتم گوگل بتونه تشخیص بده بک لینک توسط مدیر سایت ساخته شده یا توسط افراد سواستفاده گر که اصطلاح سئو خاکستری رو استفاده می کنند.
   جمع بندی می کنم ارزش بک لینک هیچ وقت کم نمیشه!

 8. Azita می گوید

  خرید بک چیست؟
  آیا میشه بک لینک رو خریداری کرد؟آیا منظور شما از خرید بک لینک همون رپورتاژ هست؟ آیا در هنگام خرید بک لینک تضمینی برای فالو بودن یاموثر بودنش وجود داره؟ اصلا خرید بک لینک در سئو سایت تاثیری داره؟ و به طور کلی خرید بک لینک چیست؟

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.