تتراپایش
تحقیقات ، نوآوری ، بهینه سازی و توسعه فن آوری اطلاعات

خرید بک لینک

خرید بک لینک ارزان

این روزها عباراتی مانند : «خرید بک لینک» ، «خرید بک لینک ارزان» ، «رپورتاژ آگهی» ، «خرید بک لینک قوی» ، «خرید بک لینک طبیعی» ، «فروش بک لینک» ، «بک لینک رایگان» ، «خرید بک لینک دائمی» ، «خرید بک لینک با کیفیت» ، «ساخت بک لینک» و بسیاری موارد دیگر در حوزه بک لینک و سئو سایت زیاد به گوش شما می رسد.

 

🔹 خرید بک لینک بر روی سئو سایت چه تاثیری در پی دارد؟

 

آیا خرید بک لینک کار درستی است؟ و همچنین اگر قصد خرید بک لینک را داریم به چه فاکتور هایی باید توجه نماییم؟ آیا بک لینک به تنهایی می تواند سئو سایت را تضمین نماید؟ آیا خرید بک لینک ارزان توصیه می شود؟ تاثیرگذاری رپورتاژ آگهی بر روی سئو سایت به چه صورت است؟ بک لینک هرمی چیست ؟ آیا خرید بک لینک انبوه توصیه می شود؟ خرید بک لینک تضمینی برای سئو سایت دارد؟ و بسیاری سوالات مشابه که قبل از خرید بک لینک باید جواب تمام آن ها را بدانید تا بهترین تصمیم را بگیرید.

 

 

🔹 خرید بک لینک ارزان

 

اگر شما نیز می خواهید جواب تمام سوالات بالا را بدانید پس با ما تا انتهای مقاله خرید بک لینک همراه باشید. اگر قصد خرید بک لینک را دارید به شما توصیه می کنم حتی یک خط از این مقاله را هم از دست ندهید، چون در این مقاله تمام نکات در حوزه خرید بک لینک پاسخ داده شده است و شما می توانید با علم کامل اقدام به خرید بک لینک نمایید .

 

خرید بک لینک

🔹 بک لینک چیست ؟

 

بک لینک (Backlink) یا همان لینک بیلدینگ (Link Building) در واقع همان لینک هایی است که از سایت های دیگر به سایت شما داده می شود.

تعداد بازدیدکنندگان به سایت شما که از طریق بک لینک دریافت وارد می شوند، رابطه مستقیم با میزان اعتبار سایت شما دارد. در دنیای واقعی معرفی افراد به یکدیگر همان بک لینک در دنیای اینترنت است.

 

به طور کلی دو نوع بک لینک وجود دارد :

۱- بک لینک فالو (Follow Links)

۲- بک لینک نو فالو (Nofollow Links)

بک لینک های نوفالو از زمانی به وجود آمد که افرادی سود جو شروع به ساختن بک لینک های اسپم نمودند. زمانی که مدیران سایت با چنین مشکلاتی روبرو شدند، گوگل بحث بک لینک های نوفالو رو مطرح نمود.

در بک لینک های فالو سایت مبدا با تایید به سایت مقصد لینک می دهد، اما بک لینک نوفالو سایت مبدا سایت مقصد را معرفی می نماید اما آن را تایید نمی کند.

 

 

🔹 نکات مهم خرید بک لینک 

 

برای ساخت بک لینک و یا خرید بک لینک باید به چند سوال جواب دهید بعد از آن شما می توانید برای سایت خود بک لینک تهیه نمایید:

 

 

 

🔗 آیا سایتی که به شما بک لینک می دهد در حوزه کسب و کار شما فعالیت دارد؟

 

🔗 آیا سایتی که به شما لینک بیلدینگ می دهد پیج رنک (Page Rank) مناسبی دارد؟ (باید پیج رنک سایتی که به شما لینک می دهد از سایت شما بیشتر باشد.)

 

🔗 سایت به شما بک لینک فالو می دهد یا بک لینک نوفالو؟ (شما باید از هر دو نوع بک لینک فالو و بک لینک نوفالو به صورت ۷۰ به ۳۰ استفاده نمایید یعنی ۷۰ درصد لینک های وارد شده به سایت شما باید نوفالو و ۳۰ درصد بک لینک ها فالو باشد. زیرا گوگل می داند که تعداد سایت هایی که لینک نو فالو می دهند از تعداد سایت هایی که لینک فالو میدهند بیشتر است. )

 

🔗 چه تعداد بک لینک از صفحه خارج شده است؟ (هر چه تعداد لینک هایی که از یک صفحه سایت خارج می شود بیشتر باشد، در واقع اعتبار کمتری نصیب سایت شما می شود و صفحه مورد نظر در واقع اعتبار خود را بین لینک ها تقسیم می نماید. به یاد داشته باشید که لینک هایی که در اول صفحه داده می شود، اعتبار بیشتری نسبت به لینک های پایین تر دارد. )

 

🔗 آیا مدیر سایت به شما بک لینک دائمی می دهد؟ (اگر قصد خرید بک لینک دائمی را دارید حتما به مدیر سایت اعلام نمایید که بک لینک شما هیچ وقت پاک نمی شود و به صورت دائمی بر روی سایت قرار دارد زیرا همانطور که با لینک بیلدینگ اعتبار سایت شما افزایش می یابد با حذف شدن بک لینک از اعتبار سایت شما نیز کم می شود. )

 

🔗 دامنه و آی پی سایت از کدام کشور است؟ (سعی کنید در هنگام ساخت بک لینک از کشورهای مختلف با آی پی و دامنه های متنوع لینک دریافت نمایید. )

 

🌟🌟🌟 بعد از پاسخگویی به تمام سوالات بالا شما می توانید با خیال آسوده بک لینک خود را در آن سایت قرار دهید. (به صورت خرید بک لینک لینک دریافت نمایید و یا خودتان بک لینک طبیعی بسازید.)🌟🌟🌟

 

🔹 خرید بک لینک

شما قبل از خرید بک لینک باید تمام سوالات بالا را از مدیر سایت بپرسید تا مطمئن شوید و بتوانید از یک سایت معتبر لینک های با کیفیتی دریافت نمایید و این موضوع به میزان قابل توجها در سئو سایت شما تاثیر گذار خواهد بود. اگر جواب سوالات بالا رضایت شما را جذب نمود پس توصیه من این است که خرید بک لینک را انجام دهد .

 

💡 نکته : خرید بک لینک قوی یکی از فاکتورهایی است که باید در سئو سایت حتما رعایت شود .💡

 

اما سوال اصلی اینجاست که : از کجا خرید بک لینک را انجام دهید ؟

 

🔹 رپورتاژ آگهی

 

شاید بهترین راه برای خرید بک لینک، رپورتاژ آگهی باشد. بسیاری از سایت ها با دریافت هزینه ای حاضر می شوند پست هایی از شما را که در آن می توانید با استفاده از کلمه کلیدی برای خود لینک دریافت نمایید را در سایت خود انتشار دهند.

رپورتاژ آگهی مناسب ترین راه خرید بک لینک است زیرا شما می توانید نوشته ها و پست های خود را که در حوزه فعالیت سایت شما است را در سایت مبدا قرار دهید و با انکر تسکت دلخواهتان لینک دریافت نمایید . و می توانید اطمینان حاصل نمایید که پست شما به طور دائم در سایت به اشتراک گذاشته می شود .

برخی سایت ها بک لینک رایگان ارائه می دهند و بدون دریافت هزینه ای برای شما لینک می گذارند، مانند : بک لینک وبلاگی یا ساخت بک لینک در انجمن ها و موارد این چنین که به شما اجازه ساخت بک لینک را می دهند .

 

سئو سایت🔹 ساخت بک لینک

اگر شما قصد دارید به جای خرید بک لینک خودتان دست به کار ساخت بک لینک بزنید ، یک توصیه مهم برای شمایی که همیشه دنبال بهترین ها بودید دارم؛ حتماً حتما ماز رنک (Moz Rank) و اسپم اسکور (Spam Score) سایتی که می خواهید از آن بک لینک دریافت نمایید را با استفاده از ابزار ماز چک کنید و بهترین بک لینک ها را وارد سایت خود نمایید .

 

چند پیشنهاد برای ساخت بک لینک :

 • ساخت بک لینک وبلاگی
 • ساخت بک لینک در انجمن ها
 • ساخت بک لینک در ویکی پدیا
 • ساخت بک لینک به کمک تصاویر
 • ساخت بک لینک به کمک رپورتاژ آگهی
 • ساخت بک لینک در شبکه های اجتماعی
 • ساخت بک لینک با استفاده از کامنت گذاشتن
 • ساخت بک لینکدر سایت های دانلود و آپلود صدا

این ۸ مورد فقط بخشی از روش های لینک سازی می باشد. همیشه به یاد داشته باشید که در روش های لینک سازی و همچنین دامنه هایی که لینک از آن ها دریافت می نمایید تنوع داشته باشید و فقط بر روی یک مورد کار نکنید.

شاید برایتان جالب باشد مطالبی که این روزها در مورد خرید بک لینک در فضای وب خوانده می شود بیشتر در موارد زیر می باشد:

 • خرید رپورتاژ
 • بک لینک هرمی
 • فروش بک لینک
 • خرید بک لینک فالو
 • خرید بک لینک قوی
 • خرید بک لینک انبوه
 • خرید بک لینک رایگان
 • خرید بک لینک دائمی
 • خرید بک لینک طبیعی
 • خرید بک لینک پزشکی

 

🔹 معرفی ۱۰ دامنه که می توانید از آن ها بک لینک دریافت نمایید :


🔊 کلام آخر 🔊

همیشه این را به خاطر بسپارید به هر قیمتی از یک سایت لینک نگیرید و مراقب بک لینک های اسپم باشید. به بک لینک های خود سر بزنید و اطمینان حاصل کنید صاحب سایت بک لینک های شما را پاک نکرده باشد.

 

۸۰%
Awesome
 • Design
 1. مهتاب می گوید

  سلام خدمت شما؛
  دو تا سوال داشتم:
  ۱ – سایت من دامنه دات کام هست و سرورم توی کاناداس و زبان سایت فارسی هستش، آیا فرقی می کنه از کجا بک لینک بگیرم؟
  ۲ – آیا بک لینک هایی که از دامنه gov یا edu می گیریم برای ما مفید هستش؟

  1. احسان طهماسبی می گوید

   مهتاب عزیز سلام .
   در جواب سوال اولت بگم که :
   بستگی داره به اینکه میخواید در جستجوی گوگل ایران رتبه کسب کنید و یا کانادا . اگر مخاطبین شما ایرانی هستند بهتر است از دامنه های ایرانی لینک دریافت نمایید . اما به یاد داشته باشید که تنوع در دامنه های دریافتی لینک بسیار بسیار مهم است .
   در جواب سوال دومت هم باید بگم :
   شما هر یک لینکی که از سایت های edu (سایت های دانشگاهی) دریافت می کنید صد برابر با ارزش تر از بک لینک های com , … است . همچنین بک لینکی که از gov دریافت می نمایید بسیار با ارزش تر از دامنه ی edu می باشد .

 2. محمد ظهیری می گوید

  سلام و عرض ادب.
  از کجا میتونم بفهمم بک لینکی هایی که خریداری کردم، به چه میزان روی سایتم تأثیر مثبت گذاشته؟ مثلاً بعد از گذشت یک تا سه ماه.

  1. احسان طهماسبی می گوید

   محمد عزیز سلام
   شما می توانید ورودی بک لینک رو از گوگل آنالیتیکس ببینید و چک کنید که کدام دامنه برای سایت شما بیشترین ورودی را به همراه داشته . و حتما قدرت دامنه و قدرت صفحه ای که به شما لینک داده رو بررسی کنید .

 3. متخصص سئو می گوید

  مرسی مطالبت آموزنده بود .
  من شخصل بک لینک هرمی رو ترجیح میدم چون گوگل به سختی میتونه تشخیص بده که بک لینک ها خریداری شده یا خودمون اون ها رو ساختیم

  1. احسان طهماسبی می گوید

   خوشحالم که مطلب خرید بک لینک برای شما دوست عزیز مفید بود .
   بله بهترین راه برای گم کردن رد پا ساختن بک لینک به صورت هرمی و چوپان دروغگو هست .
   برای دوستانی که نمیدونن بک لینک هرمی چیه باید بگم : بک لینک هرمی یعنی ما یک سایت اصلی برای لینک گرفتن می سازیم و n تا سایت به سایت اصلی لینک میدن و هم زمان n تا سایت دیگه به سایت های رده دوم و دوباره n تا سایت دیگه به سایت رده سوم لینک میدن و این روند رو اینقدر ادامه میدیم که گوگل رو گیج کنیم و گوگل هیچ وقت نمیفهمه که بک لینک ها رو خود ما ساختیم .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.