تتراپایش
تحقیقات ، نوآوری ، بهینه سازی و توسعه فن آوری اطلاعات

پیام رسان یاهو

اپلیکیشن پیام رسان یاهو

یادش بخیر اون قدیما “منظورم بچه های اواخر دهه پنجاه و دهه شصتی ها ” که صدای بوق مودم برای وصل شدن به اینترنت رو هنوز یادشون هست و فراموش نکردن وکلی خاطره باهاش دارن، یاهو مسنجر رو هم خوب یادشون مونده…! تنها پیام رسان اینترنتی که اون زمون ها رو بورس بود و چه شیطنت هایی که توی اون انجام نمی دادیم …

اپلیکیشن

حالا شرکت یاهو تصمیم گرفته یک اپلیکیشن پیام‌رسان تازه رو روانه بازار کنه. این اپلیکیشن، که یاهو اسمش رو «اسکویرل» گذاشته، به کاربر اجازه می‌ده از دیگر کاربران برای جوین شدن به یک گروه خاص دعوت کنن.

به نظر می‌رسه قابلیت‌های این اپلیکیشن شبیه به اپلیکیشن های دیگه موجود تو بازار باشه، اما شیوه کار اون طوری هست که به کاربر امکان می‌ده برای موضوع مورد نظرش گروه و زیرگروه‌ درست کنه و پیام‌های مهم را به شکل «انفجاری» برای همه زیرگروه‌ها انتشار بده.شاید شبیه بازاریابی چریکی !!!!

“اسکویرل” مثل همه اپلیکیشن‌های پیام‌رسان، برای به اشتراک گذاشتن انواع داده‌ها مثل متن،‌ صدا،‌ عکس و مدارک دیگه،اما به قول خودش از فرمت‌های بیشتری قراره پشتیبانی کنه. ایجاد اتاق‌های گفتگوی خصوصی (Private Chat )هم از جمله امکانات این اپلیکیشن هست.

حالا سوال اینجاست که با وجود غول های اپلیکیشن پیام رسان مثل اینستاگرام و تلگرام و واتس آپ و ….. یاهو می تونه وارد این رقابت بشه یا نه ….!! که باید منتظر موند ودید.

اپلیکیشن

البته کمپانی یاهو با توجه به مشکلی که در ناتوانی از حفاظت داده های کاربراش در سال ۲۰۱۶ براش بوجود اومد که باعث شد خیلی از حساب های کاربراش آسیب ببینن، چالش بزرگی رو پیش رو داره.پس این غول پیشگام اینترنتی برای اینکه بتونه اعتماد کاربراش به این نرم افزار تازه رو بدست بیاره سخت باید تلاش کنه.با این حرکتی که کمپانی یاهو زد می شه اینطور نتیجه گرفت که داریم به ؛

جنگ اپلیکیشن ها نزدیک می شیم .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.