تتراپایش
تحقیقات ، نوآوری ، بهینه سازی و توسعه فن آوری اطلاعات

ارتودنسی نامرئی

ارتودنسی نامرئی (ارتودنسی نامریی) به انگلیسی Invisible Orthodontics یکی از پر طرفدار ترین روش‌های ارتودنسی است.

ارتودنسی نامرئی راهی جدید برای افرادی است که تمایلی به استفاده از براکت ندارند. جنس ارتودنسی نامرئی از پلاستیک شفاف است. ارتودنسی نامرئی راهی مناسب برای زیبارویانی است که به دنبال زیبایی دوچندان هستند،

ارتودنسی نامرئی چیست؟ هزینه ارتودنسی نامرئی چقدر است؟

ارتودنسی نامرئی (انگلیسی: invisible orthodontics) یکی از پر طرفدار ترین روش‌های ارتودنسی است. ارتودنسی نامرئی راهی جدید برای افرادی است که تمایلی به استفاده از براکت ندارند. جنس ارتودنسی نامرئی از پلاستیک شفاف است. ارتودنسی نامرئی راهی مناسب برای زیبارویانی است که به دنبال زیبایی دوچندان هستند، اما تمایلی به استفاده از براکت‌های فلزی ندارند. خبر خوب به این افراد این است که هزینه ارتودنسی نامرئی در سال ۱۳۹۸  تغییر چندانی نداشته است.

 

جدول دسترسی سریع به جواب سوالات ارتودنسی نامرئی، کلیک کنید
ارتودنسی نامرئی چیست؟ مراحل ارتودنسی نامرئی
قیمت ارتودنسی نامرئی چقدر است؟ ارتودنسی دندان به چند روش انجام می شود؟
بهترین سن برای انجام ارتودنسی نامرئی، چه زمانی است؟ آیا ارتودنسی نامرئی عوارضی هم دارد؟
ارتودنسی نامرئی چه مزایایی دارد؟ ارتودنسی نامرئی چه تاثیری در زیبایی دارد؟
ارتودنسی نامرئی چه معایبی دارد؟ ارتودنسی نامرئی در کدام شهر بیشترین طرفداران را دارد؟
جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ارتودنسی نامرئی با شماره ………. تماس حاصل فرمایید.

 

ارتودنسی نامرئی چیست؟

قیمت ارتودنسی نامرئی فک بالا (هزینه تقریبی ارتودنسی نامرئی) چقدر است؟ ارتودنسی نامرئی ارتودنسی نامرئی چیست هزینه ارتودنسی نامرئی چقدر است؟ هزینه ارتودنسی نامرئی هزینه ارتودنسی نامرئی در مشهد هزینه تقریبی ارتودنسی

ارتودنسی نامرئی بدون نیاز به براکت فلزی

 

شاید برایتان جالب باشد بدانید که پیرامون ارتودنسی نامرئی چه چیزهایی بیشتر قابل توجه است:

 • ارتودنسی نامرئی در شیراز
 • مراحل ارتودنسی نامرئی
 • هزینه تقریبی ارتودنسی نامرئی
 • قیمت ارتودنسی نامرئی فک بالا
 • معایب ارتودنسی نامرئی
 • هزینه ارتودنسی نامرئی در مشهد
 • ارتودنسی نامرئی در اصفهان

[مطالب مرتبط : ترجمه مقاله ارتودنسی نامرئی]


ارتودنسی نامرئی چیست؟

اگر از ارتودنسی نامرئی استفاده می‌کنید، باید بدانید که روکش ارتودنسی نامرئی باید روزانه حداقل ۱۲ ساعت استفاده شود تا نتیجه دلخواه در زمان پیش بینی شده را به بهترین شکل ممکن ببینید. در صورتی که قصد انجام ارتودنسی نامرئی را دارید، تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا از هزینه ارتودنسی نامرئی، مراحل ارتودنسی نامرئی و همچنین مزایا و معایب ارتودنسی نامرئی اطلاع پیدا کنید و با دیدی باز ارتودنسی نامرئی یا سیم کشی دندان خود را انجام دهید.

 

شاید برای شما که به فکر زیبایی دندان های خود هستید جالب باشد بدانید که پیرامون ارتودنسی نامرئی موارد زیر اهمیت بسزایی دارد که در همین مقاله پیرامون هر یک صحبت می‌کنیم:

 • هزینه ارتودنسی نامرئی / قیمت ارتودنسی نامرئی
 • مراحل ارتودنسی نامرئی
 • مزایا و معایب ارتودنسی نامرئی
 • ارتودنسی نامرئی در چه شهرهایی بیشترین طرفدار را دارد؟

هزینه ارتودنسی نامرئی / قیمت ارتودنسی نامرئی

هزینه ارتودنسی نامرئی یکی از اصلی ترین سوالاتی است که از اهمیت بسزایی برخوردار است. برخی از عوامل موثر در هزینه ارتودنسی نامریی عبارتند از: میزان حاد بودن مشکل دندان، طول دوره درمان ارتودنسی نامرئی و همچنین نیاز به لوازم و دستگاه های اضافی برای درمان ارتودنسی نامرئی می‌باشد.

بنابراین با توجه به عواملی که گفته شد حتی نمی‌توان هزینه تقریبی ارتودنسی نامرئی را بیان کرد و قیمت ارتودنسی نامرئی را متخصص ارتودنسی با توجه به وضعیت دندان‌های بیمار مشخص می‌کند. اما می‌توان گفت قیمت ارتودنسی نامرئی فک بالا و پایین تقریبا یکسان است.

هزینه ارتودنسی و عوامل موثر در آن:

 • هزینه ارتودنسی نامرئی چقدر است؟
 • قیمت ارتودنسی نامرئی فک بالا
 • هزینه تقریبی ارتودنسی نامرئی
 • هزینه ارتودنسی دندان در سال ۹۷
 • هزینه ارتودنسی دندان در سال ۹۸
 • قیمت الاینر دندان
 • مراحل ارتودنسی نامرئی
 • هزینه ارتودنسی دندان در سال ۹۸

 

هزینه ارتودنسی نامرئی چقدر است؟

آیا با فهمیدن مراحل ارتودنسی نامرئی می توان هزینه تقریبی ارتودنسی نامرئی را حدس زد؟ قیمت ارتودنسی ارتودنسی نامرئی در شیراز هزینه تقریبی ارتودنسی نامرئی ارتودنسی نامرئی قیمت

قیمت ارتودنسی نامرئی (هزینه ارتودنسی نامریی)


مراحل ارتودنسی نامرئی

 

قبل از هر اقدامی انتخاب بهترین متخصص ارتودنسی نامرئی حائز اهمیت است. زمانی که متخصص ارتودنسی خود را انتخاب نمودید و درباره هزینه ارتودنسی نامرئی به توافق رسیدید. مراحل ارتودنسی نامرئی شما شروع می‌شود.

 • قبل از هر اقدامی در ارتودنسی نامرئی متخصص ارتودنسی شما با استفاده از عکاسی سه بعدی برنامه دیجیتال حرکت دقیق دندان ها را مورد بررسی قرار می‌دهد. سپس سیستم ارتودنسی نامرئی مخصوص به شما و با توجه به وضعیت دندان های شما برایتان طراحی می‌شود.
 • هدف از سیستم ارتودنسی نامرئی زیبایی دندان و نظم بخشیدن به دندان های ناصاف است. برخی بیماران گمان می‌کنند در طول درمان ارتودنسی نامرئی دندان‌ها ثابت می‌مانند و هیچ حرکتی نمی‌کنند. اما ارتودنسی نامرئی با حرکت دندان‌ها سعی در زیبایی دندان و نظم بخشیدن به دندان‌ها دارد.
 • در ارتودنسی نامرئی، استخوان‌های فک و دندان در مدت زمان مشخصی که با استفاده از عکس سه بعدی تخمین زده شده و با فشار ثابت شروع به حرکت می‌کنند و این فشار به صورت ناگهانی صورت نمی‌گیرد.
 • آخرین مرحله از ارتودنسی نامرئی استخوان سازی در انتهای دندان می‌باشد که در نتیجه حرکت دندان‌ها این استخوان سازی صورت می‌گیرد.

 

مزایا و معایب ارتودنسی نامرئی 

 

آیا ارتودنسی نامرئی برای همه‌ی افراد مفید است؟ ارتودنسی نامرئی همانند هر عمل زیبایی گاهی اوقات عوارض جزئی به همراه دارد. در این بخش به برخی از مزایا و معایب ارتودنسی نامرئی می‌پردازیم:


معایب ارتودنسی نامرئی

   ❌ ارتودنسی نامریی برای همه افراد انجام نمی‌شود زیرا روکشی که برای ارتودنسی نامرئی اعمال شده است، به مرور سبب تاثیر نامطلوبی بر روی دندان ها می‌شود.

 

قیمت تقریبی ارتودنسی نامرئی

معایب ارتودنسی نامرئی چیست؟ ارتودنسی نامریی قیمت ارتودنسی نامرئی معایب ارتودنسی قیمت ارتودنسی در مشهد ارتودنسی نامرئی در اصفهان هزینه ارتودنسی در اصفهان ارتودنسی نامرئی هزینه عکس ارتودنسی نامرئی

مزایا و معایب ارتودنسی نامرئی

 

❌ گاهی اوقات ارتودنسی نامرئی و روکش نامرئی استفاده شده ریشه دندان را سست کرده و به مرور بر روی عصب دندان ها تاثیر می‌گذارد.

❌ در برخی موارد محدود نیز، ممکن است روکش نامرئی با دندان سازگاری نداشته باشد، در چنین مواردی باید مجددا درمان ارتودنسی   نامرئی را شروع نماییم.

❌ یکی دیگر از معایب ارتودنسی نامرئی می توان به هزینه ارتودنسی نامرئی اشاره داشت.


مزایای ارتودنسی نامرئی

   ✔ ارتودنسی نامرئی برعکس سایر روش‌های ارتودنسی دندان موجب لق شدن دندان‌ها نمی‌شود و در صورت انتخاب متخصص ارتودنسی مناسب، فشار، کشش و حرکت متعادلی بین دندان‌ها برقرار می‌شود.

   ✔ اما مهمترین مزیت ارتودنسی نامرئی در مقابل سایر روش های ارتودنسی دندان، روکش نامرئی آن می‌باشد، که این امر باعث می‌شود زیبایی دندان در حین درمان حفظ شود.


ارتودنسی نامرئی در کدام شهرها بیشترین طرفداران را دارد؟

 • ارتودنسی نامرئی در شیراز
 • ارتودنسی نامرئی در اصفهان
 • و همچنین هزینه ارتودنسی نامرئی در مشهد

جزو پر طرفدارترین شهرهایی هستند که درخواست ارتودنسی نامرئی دارند.


بهترین سن برای انجام ارتودنسی نامرئی، چه زمانی است؟

شاید برایتان سوال باشد که بترین سن برای ارتودنسی نامرئی چه سنی سنی است؟ اگر بیمار مشکل فکی داشته باشد، مناسب ترین سن برای ارتودنسی نامرئی قبل از بلوغ است. اما اگر بیمار مشکلی ندارد در هر زمانی و هر سنی می تواند ارتودنسی نامرئی را انجام دهد. به طور کلی می توان گفت بهترین سن ارتودنسی برای دختر ها هشت سالگی است و برای آقا پسرها بهترین سن برای ارتودنسی نه سالگی است.

 

ارتودنسی دندان به چند روش انجام می شود؟

ما با ارتودنسی نامرئی دندان زیبا و لبخند زیبایی را به شما هدیه می‌کنیم.

ارتودنسی نامرئی ارتودنسی به انگلیسی هزینه ارتودنسی در شیراز قیمت ارتودنسی فک بالا نامرئی به انگلیسی معایب ارتودنسی نامرئی ارتودنسی نامریی چیست قیمت ارتودنسی در اصفهان
ارتودنسی نامرئی

 

با اتمام مراحل درمانی ارتودنسی نامرئی لبخند جدیدی را تجربه خواهید داشت، و دوست دارید زیبایی دندان هایتان را به همه نشان دهید و در عکس های دسته جمعی می‌درخشید. با اندکی هزینه ارتودنسی نامرئی را انجام دهید و زیباییتان را دو چندان نمایید.

۸۰%
Awesome
 • Design
 1. نازنین می گوید

  ارتودنسی نامرئی همون ارتودنسی متحرک میشه یا این مدلش فرق داره؟ چون جدید شنیدم.
  خوب حالا حداقل یه قیمت تقریبی واسه ارتودنسی نامرئی بگید ببینیم چوریه . چون من ارتودتسی ثابت از چند تا متخصص ارتودنسی پرسیدم گفتن حدود پانزده میلیون فک بالا و پایین.

  1. احسان طهماسبی می گوید

   خیر. ارتودنسی نامرئی از ژل جنس پلاستیک هست و با ارتودنسی متحرک متفاوت است. ارتودنسی نامرئی یک روش جدید برای درمان زیبایی دندان هاست. اما در پاسخ به قیمت متاسفانه قیمت تقریبی ارتودنسی نامرئی رو هم نمیشه تخمین زد و تا زمانی که متخصص ارتودنسی بیمار را معاینه نکند نمیتوان هزینه ارتودنسی نامرئی را برآورد نمود.

 2. آیناز می گوید

  من قبلا ارتودنسی با براکت انجام دادم و خیلی اذیت شدم. دردش واقعا وحشتناک و باید هر ماه به پزشک مراجعه کنی. ارتودنسی نامرئی جدید اومده اگه اون موقع بود حتما ازش استفاده می کردم. اما به نظر من جواب گرفتن از ارتودنسی ثابت خیلی بهتر از ارتودنسی نامرئی هست. بازم مممنون بابت مطلبی که باهامون به اشتراک گذاشتی .

 3. احسان طهماسبی می گوید

  هزینه ارتودنسی نامرئی در شیراز چقدر است؟
  آیا قیمت ارتودنسی نامرئی در شیراز با قیمت ارتودنسی در اصفهان یکسان است؟
  متخصص ارتودنسی خوب کسی سراغ داره؟ اگه سراغ دارید برام آدرس و شماره تلفنش رو بذارید.
  ممنونم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.